• pl
APARTAMENTY ROOMS BYTOM - Bytom, Polska DOMOWA ATMOSFERA / HOME ATMOSPHERE

4 Design Days 2020

30 Sty

4 Design Days 2020

4 Design Days to doroczne święto miłośników architektury oraz designu. W ciągu 4 dni prelegenci zaprezentują nowinki, które łączą w sobie funkcjonalność, a także nowoczesny wygląd. Innowacyjne podejście do otaczających przedmiotów oraz materiałów, z których są wykonane wpływa na myślenie całej populacji. Każdego roku w wydarzeniu bierze udział kilka tysięcy osób począwszy od projektantów, producentów, deweloperów, a skończywszy na słuchaczach i uczestnikach warsztatów. Interesujące wykłady, ciekawe dyskusje, a także twórcze projekty tworzone podczas 4 Design Days to tylko niektóre z wydarzeń, cieszących się z roku na rok coraz większą popularnością. Ukoronowaniem czterodniowego spotkania jest uroczysta gala wręczenia nagród.

4 Design Days 2020

4 Design Days to miejsce służące wymianie doświadczeń i poglądów. Wydarzenie odbędzie się miedzy 6 a 9 lutego 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku. Cztery wyjątkowe dni zostały podzielone na dwa bloki: pierwszy trwający od 6 do 7 lutego skierowany jest dla profesjonalistów, natomiast drugi 8 i 9 lutego to oferta otwarta skierowana dla każdego. Ze względu na wielość wydarzeń, poszczególne bloki rozpoczynają się w godzinach porannych. Liczne wydarzenia towarzyszące, w skład których wchodzą liczne wystawy stworzone przez studentów ASP Katowice, z pewnością pozwolą złapać oddech i zastanowić się nad przyszłością polskiego designu.


Nocleg z łatwym dojazdem do Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka

Każdy, kto pragnie pojawić się w tych dniach w Katowicach, z pewnością doceni nocleg mieszczący się blisko Międzynarodowego Centrum Kongresowego lub pozwalający szybko do niego dotrzeć. Jednym z takich miejsc, cieszącym się dużą popularnością pośród turystów są nasze apartamenty Rooms Bytom. Usytuowanie 10 min od dworca kolejowego oraz 20 minut jazy samochodem od Spodka, sprawia, iż przybywający tutaj goście chętnie korzystają z naszych apartamentów do wynajęcia. Mieszcząca się nieopodal Opera Śląska wybudowana na wzór La Scali zachęca do zwiedzania.

Data wydarzenia:
6-9 luty 2020

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek

Dojazd:
Linia autobusowa: 19, 830, 820
Linia tramwajowa: 6